Emilia Chudzik 

Witold Żemajtys

PREZES ZARZĄDU

Zarząd

Dział likwidacji szkód

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY - PROKURENT

Beata Burdziakowska

Z-CA DYREKTORA ZARZĄDZAJĄCEGO - PROKURENT

Katarzyna Dobrowolska

PROKURENT

Maura Kulbikowska

KOORDYNATOR DZIAŁU LIKWIDACJI SZKÓD

Agata Czarnecka-Cieślak

STARSZY SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Paulina Grzela

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Magdalena Kicińska

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Aldona Wernicka

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Agnieszka Pieczko

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Anna Gierłowska

MŁODSZY SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Izabela Kujaszewska

ZASTĘPCA KOORDYNATORA DZIAŁU LIKWIDACJI SZKÓD

Monika Waszkiewicz

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

Dominika Kwiatkowska

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

Natalia Gorczyn

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

Karolina Miotke

Dział prawny

KOORDYNATOR DZIAŁU PRAWNEGO

r. pr. Monika Ortman

DYREKTOR DZIAŁU PRAWNEGO

r. pr. Karolina Janiec – Janowska

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

aplikant radcowski  Jan Gliniewicz

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

aplikant radcowski Marta Mikulak

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

aplikant radcowski Witold Mendel 

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

aplikant adwokacki Kinga Drążek

OŚRODEK PROCESOWY W BIAŁYMSTOKU

r. pr. Paweł Kamiński

OŚRODEK PROCESOWY W PŁOCKU

r. pr.Magdalena Czerwińska 

Dział korespondencji

p/o KOORDYNATORA DZIAŁU KORESPONDENCJI

Marta Frydrychowicz

KOORDYNATOR DZIAŁU KORESPONDENCJI

Natalia Dankowska 

SPECJALISTA DS. SĄDOWYCH

Urszula Ługin 

PRACOWNIK BIUROWY

Natalia Banaszczak

PRACOWNIK BIUROWY

Malwina Kaczorek 

PRACOWNIK BIUROWY

Anna Strachowicz 

Dział księgowości

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Edyta Zalewska

Zarząd

Zarząd

Witold Żemajtys

PREZES ZARZĄDU

Dział likwidacji szkód

Dział korespondencji

Dział księgowości

Edyta Zalewska

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

 

Natalia Dankowska 

KOORDYNATOR DZIAŁU KORESPONDENCJI

 

Marta Frydrychowicz

 

p/o KOORDYNATORA DZIAŁU KORESPONDENCJI

Natalia Banaszczak

 

PRACOWNIK BIUROWY

 
 

Urszula Ługin 

 

SPECJALISTA DS. SĄDOWYCH

Anna Strachowicz 

PRACOWNIK BIUROWY

 
 

Malwina Kaczorek

 

PRACOWNIK BIUROWY

 

r. pr. Karolina Janiec – Janowska

DYREKTOR DZIAŁU PRAWNEGO

 

r. pr. Monika Ortman

KOORDYNATOR DZIAŁU PRAWNEGO

 

aplikant radcowski Marta Mikulak

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

 

aplikant radcowski  Jan Gliniewicz

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

 

aplikant adwokacki Kinga Drążek

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

 

aplikant radcowski Witold Mendel

dsaadadad

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

Agata Łanecka

ASYSTENTKA DZIAŁU PRAWNEGO DS. UGÓD SĄDOWYCH

 

r. pr. Paweł Kamiński

OŚRODEK PROCESOWY W BIAŁYMSTOKU

 

 

plikant radcowski Łukasz Pycka

 

OŚRODEK PROCESOWY W LUBLINIE

 

Anna Kosierkiewicz

MŁODSZY SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

r. pr. Magdalena Czerwińska

 

m.czerwinska@cnp.pl

OŚRODEK PROCESOWY W PŁOCKU

 
 

Ilona Lotkowska

KOORDYNATOR DZIAŁU LIKWIDACJI SZKÓD

 

Agata Czarnecka-Cieślak

KOORDYNATOR DZIAŁU LIKWIDACJI SZKÓD

 

 

Paulina Grzela

STARSZY SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Magdalena Kicińska

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

 

 

Aldona Wernicka

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

 

 

Agnieszka Pieczko

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

 

Anna Gierłowska

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

 

Izabela Kujaszewska 

MŁODSZY SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Monika Waszkiewicz

+ 48 573 925 226

MŁODSZY SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

 

Paulina Lelakowska

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

 

Teresa Golla

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

 

Dominika Kwiatkowska

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

 

 

Marzena Gomółka

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

 

Karolina Miotke

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

 

 

 

Natalia Gorczyn

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

 

 

Dział prawny

Witold Żemajtys

PREZES ZARZĄDU

Beata Burdziakowska

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY - PROKURENT

 

Katarzyna Dobrowolska

Z-CA DYREKTORA ZARZĄDZAJĄCEGO - PROKURENT

Maura Kulbikowska

PROKURENT

 

Małgorzata Kolch

PRACOWNIK BIUROWY

 

PRACOWNIK BIUROWY

Małogrzata Kolch 

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

Magdalena Siewert

MŁODSZY SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

Anna Kosierkiewicz

OŚRODEK PROCESOWY W ŁODZI

r. pr. Artur Jóźwiak 

PRACOWNIK BIUROWY

Aneta Kowalczyk

PRACOWNIK BIUROWY

Klaudia Miszka

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

Magdalena Siewert

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

aplikant radcowski Magdalena Gąsior 

OŚRODEK PROCESOWY W LUBLINIE

r. pr. Artur Jóźwiak

OŚRODEK PROCESOWY W ŁODZI

Aneta Kowalczyk 

PRACOWNIK BIUROWY

 

Klaudia Miszka

PRACOWNIK BIUROWY

 

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Maja Pobłocka-Rathnau

Emilia Chudzik 

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

 

 

 

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

Maja Pobłocka-Rathnau

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

PRACOWNIK BIUROWY

Paulina Nakonieczna

Paulina Nakonieczna

PRACOWNIK BIUROWY

 

r. pr. Marta Sienkiewicz-Ścieszka 

r. pr. Marta Sienkiewicz-Ścieszka

OŚRODEK PROCESOWY W ŁODZI

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Iwona Pichlak

PRACOWNIK DZIAŁU LIKWIDACJI SZKÓD

Maciej Karaś

Emilia Chudzik 

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

 

 

 

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

Iwona Pichlak

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Emilia Chudzik 

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

 

 

 

ASYSTENTKA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

Maciej Karaś

PRACOWNIK DZIAŁU LIKWIDACJI SZKÓD

OŚRODEK PROCESOWY W LUBLINIE 

aplikant radcowski Magdalena Gąsior 

aplikant radcowski
Magdalena Gąsior 

OŚRODEK PROCESOWY W LUBLINIE 

CNP sp. z o.o. 

ul. Adm. J.Unruga 58

81-181 Gdynia 

KRS: 0000347548 

REGON: 220945925 

NIP: 958-162-70-75