Dla ASO

Co dla Ciebie oferujemy?

W CNP dostarczamy kompleksowe wsparcie dla Autoryzowanych Stacji Obsługi. W ramach współpracy udostępniamy kalkulator stawki kosztowej pozwalający na zmierzenie rentowności, którą zwiększamy poprzez szkolenia kadr zarządzających i doradców ASO oraz wdrożenie autorskiego systemu DMS. Dodatkowo maksymalizujemy i egzekwujemy należności od Ubezpieczyciela z tytułu bezgotówkowych likwidacji szkód.

W ramach współpracy z nami Autoryzowane Stacje Obsługi zyskują dostęp do unikalnego systemu DMS, który zarządza obiegiem generowanych dokumentów pomiędzy ASO, CNP, Ubezpieczycielem, a Sądem (w przypadku rozprawy). Dodatkowo system poprawia efektywność pracy doradców działu likwidacji szkód, znacząco skracając czas potrzebny do zarejestrowania rekordu.

Niedoszacowane koszty napraw blacharsko-lakierniczych negatywnie wpływają na cały proces bezgotówkowej likwidacji szkody. Dlatego w CNP, oprócz egzekwowania maksymalnych należności od Zakładów Ubezpieczeń, dokładnie weryfikujemy wiedzę techniczną pracowników warsztatu i przeprowadzamy kompleksowe szkolenia.

Jeśli zależy Ci na zwiększeniu rentowności ASO oraz skuteczności popartej wsparciem prawnym podczas maksymalizacji egzekwowanych należności, w tym na drodze sądowej – skontaktuj się z nami.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy - poznaj szczegóły, zapoznaj się z ofertą

Szczegóły

Zaufali nam

Współpracujemy z ponad 50 ASO w całej Polsce

Zaufało nam już ponad 50 Autoryzowanych Stacji Obsługi. Dlaczego? Decydując się na współpracę z CNP oszczędzasz czas pracy doradców podnosząc przy tym rentowność warsztatu. Wypełnij formularz kontaktowy i dołącz do elitarnego grona ASO stawiających na innowacyjne i nowoczesne zarządzanie warsztatem samochodowym.

Napisali o nas

Opinie naszych kontrahentów

    Chcesz zwiększyć rentowność Twojego warsztatu/ASO?

    Skontaktuj się z nami!

    Pozostaw swoje dane w formularzu kontaktowym, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły współpracy.