O nas

Nasza firma

Szkolimy, monitorujemy, egzekwujemy

W CNP skupiamy się głównie na oszczędności czasu oraz podnoszeniu rentowności warsztatu wykorzystując do tego niepowtarzalny system DMS, który usprawnia pracę doradców z działu likwidacji szkód.

Dodatkowo podczas naszej dwudziestoletniej obecności w branży zdobyliśmy ogrom doświadczenia, co pozwala nam na przeprowadzanie kompleksowych szkoleń nie tylko wyżej wspomnianych doradców, ale również kadr zarządzających.

Oprócz szkolenia i monitorowania również egzekwujemy należności z tytułu szkód komunikacyjnych polubownie bądź na ścieżce sądowej.

Obsługujemy

1000

zleceń miesięcznie

Mamy ponad

95%

skuteczności procesowej

Generujemy

15%

wzrostu rentowności warsztatu

Sprawdź jak możesz zwiększyć zarobki

Zwiększamy rentowność

Autorski system

Stworzyliśmy dedykowany do współpracy z ASO system DMS, który umożliwia generowanie dokumentów oraz dostęp do informacji w czasie rzeczywistym.

Szkolenia

W ramach współpracy przeszkolimy doradców Twojego warsztatu ASO.

Negocjowanie umów

Udzielimy pomocy eksperckiej dla serwisów naprawczych w negocjowaniu umów o współpracy z zakładami ubezpieczeń (AC, OC).

Pełna dokumentacja

Zadbamy o kompletną dokumentację pomiędzy ubezpieczycielem a warsztatem.

Egzekwowanie należności

Wyegzekwujemy 
i zmaksymalizujemy należności od zakładów ubezpieczeniowych, 
w tym na drodze sądowej.

Wsparcie prawne

Udzielimy wsparcia prawnego w codziennej pracy doradcy w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Poznaj nasz zespół

Doświadczeni eksperci gotowi do pomocy

W CNP kształtujemy orzecznictwo w zakresie roszczeń majątkowych dotyczących napraw pojazdów. 20 lat pracy na rynku ubezpieczeniowym pozwoliło na zdobycie odpowiedniego doświadczenia, dzięki któremu możemy pochwalić się 95% skutecznością procesową.

Współpracujemy z ponad 50 ASO na terenie całej Polski, w imieniu których dążymy do maksymalizacji wyegzekwowanych należności od ubezpieczyciela, również na drodze sądowej. Podniesienie rentowności warsztatu i oszczędność czasu to główne korzyści wynikające ze współpracy z nami, do której serdecznie zapraszamy.

Zobacz więcej

Zaufali nam

Współpracujemy z ponad 50 ASO w całej Polsce

Zaufało nam już ponad 50 Autoryzowanych Stacji Obsługi. Dlaczego? Decydując się na współpracę z CNP oszczędzasz czas pracy doradców podnosząc przy tym rentowność warsztatu. Wypełnij formularz kontaktowy i dołącz do elitarnego grona ASO stawiających na innowacyjne i nowoczesne zarządzanie warsztatem samochodowym.

Napisali o nas

Opinie naszych kontrahentów

    Chcesz zwiększyć rentowność Twojego warsztatu/ASO?

    Skontaktuj się z nami!

    Pozostaw swoje dane w formularzu kontaktowym, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły współpracy.