Zarząd

 

PREZES ZARZĄDU

Witold Żemajtys

+48 502 150 958

cnp@cnp.pl

 

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY - PROKURENT

Beata Burdziakowska

+48 58 782 07 40 wew. 33

b.burdziakowska@cnp.pl

 

Z-CA DYREKTORA ZARZĄDZAJĄCEGO - PROKURENT

Katarzyna Dobrowolska

+48 58 782 07 40 wew. 32

k.dobrowolska@cnp.pl

 

PROKURENT

Maura Kulbikowska

+48 502 047 230

maura@cnp.pl

Dział likwidacji szkód

 

KOORDYNATOR DZIAŁU LIKWIDACJI SZKÓD

Agata Czarnecka-Cieślak

+48 571 398 860

a.czarnecka@cnp.pl

 

ZASTĘPCA KOORDYNATORA DZIAŁU LIKWIDACJI SZKÓD

Monika Waszkiewicz

+48 573 925 226

m.waszkiewicz@cnp.pl

 

STARSZY SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Paulina Grzela

+48 573 927 298

p.grzela@cnp.pl

 

STARSZY SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Maja Pobłocka-Rathnau

+48 571 397 716

m.poblocka@cnp.pl

 

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Magdalena Kicińska

+48 501 440 361

m.reichert@cnp.pl

 

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Aldona Wernicka

+48 571 395 988

a.wernicka@cnp.pl

 

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Anna Gierłowska

+48 573 009 573

a.gierlowska@cnp.pl

 

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Dominika Kwiatkowska

+48 572 787 061

d.kwiatkowska@cnp.pl

 

MŁODSZY SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Izabela Kujaszewska

+48 573 926 215

i.kujaszewska@cnp.pl

 

SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Karolina Miotke

+48 573 927 298

k.miotke@cnp.pl

 

MŁODSZY SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Magdalena Siewert

+48 501 440 389

m.siewiert@cnp.pl

 

MŁODSZY SPECJALISTA DS. CESJI WIERZYTELNOŚCI

Natalia Gorczyn

+48 508 169 600

n.gorczyn@cnp.pl

 

PRACOWNIK BIUROWY

Paula Bączek

+48 571 395 988

p.baczek@cnp.pl

 

MŁODSZY SPECJALISTA DS. CESJI WIERZYTELNOŚCI

Małgorzata Galeniewska

+48 571 397 716

m.galeniewska@cnp.pl

 

PRACOWNIK DZIAŁU LIKWIDACJI SZKÓD

Maciej Karaś

+48 690 320 013

m.karas@cnp.pl

Dział prawny

 

DYREKTOR DZIAŁU PRAWNEGO

r. pr. Karolina Janiec – Janowska

+48 502 017 318

k.janiec-janowska@locuslege.pl

 

KOORDYNATOR DZIAŁU PRAWNEGO

r. pr. Monika Ortman

+48 502 017 318

m.ortman@cnp.pl

 

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

r. pr. Marta Mikulak

+48 502 017 318

m.lechtanska@cnp.pl

 

KOORDYNATOR DZIAŁU PRAWNEGO

r. pr. Jan Gliniewicz

+48 502 017 318

j.gliniewicz@cnp.pl

 

SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

aplikant adwokacki Kinga Drążek

+48 502 017 318

k.drazek@cnp.pl

 

MŁODSZY SPECJALISTA DZIAŁU PRAWNEGO

Anna Kosierkiewicz

+48 502 017 318

a.kosierkiewicz@cnp.pl

 

OŚRODEK PROCESOWY W BIAŁYMSTOKU

r. pr. Paweł Kamiński

+48 514 171 259

p.kaminski@cnp.pl

 

OŚRODEK PROCESOWY W PŁOCKU

adwokat Magdalena Czerwińska

+48 692 640 919

adwokat.czerwinska@gmail.com

 

OŚRODEK PROCESOWY W ŁODZI

r. pr. Artur Jóźwiak

+48 516 061 609

a.jozwiak@cnp.pl

 

OŚRODEK PROCESOWY W LUBLINIE

r. pr. Magdalena Gąsior - Kwasek

+48 575 964 001

m.gasior@cnp.pl

Dział korespondencji

 

KOORDYNATOR DZIAŁU KORESPONDENCJI

Natalia Dankowska

+48 58 782 07 40 wew. 26

n.dankowska@cnp.pl

 

p/o KOORDYNATORA DZIAŁU KORESPONDENCJI

Marta Frydrychowicz

+48 58 782 07 40 wew. 26

m.frydrychowicz@cnp.pl

 

SPECJALISTA DS. SĄDOWYCH

Natalia Banaszczak

+48 58 782 07 40 wew. 28

n.banaszczak@cnp.pl

 

SPECJALISTA DS. SĄDOWYCH

Paulina Nakonieczna

+48 58 782 07 40 w. 26

p.nakonieczna@cnp.pl

 

PRACOWNIK BIUROWY

Anna Strachowicz

+48 58 782 07 40 wew. 36

a.strachowicz@cnp.pl

 

PRACOWNIK BIUROWY

Malwina Mueller

+48 58 782 07 40 wew. 37

m.kaczorek@cnp.pl

 

PRACOWNIK BIUROWY

Małgorzata Zimnoch

+48 58 782 07 40 wew. 29

m.kolch@cnp.pl

 

PRACOWNIK BIUROWY

Aneta Czaplińska

+48 58 782 07 40 wew. 25

a.kowalczyk@cnp.pl

Dział księgowości

 

SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Edyta Zalewska

+48 508 169 600

e.zalewska@cnp.pl

gdpr-image
Nasz serwis używa plików cookies, aby lepiej spełniać Państwa wymagania. Szczegółowe informacje o plikach cookies można znaleźć w naszej polityce prywatności. Kontynuując przeglądanie serwisu bez zmian ustawień przeglądarki akceptujesz zapisywanie plików cookies.
Polityka Prywatności