System DMS do współpracy z ASO

W ramach współpracy z nami Autoryzowane Stacje Obsługi otrzymują dostęp do unikatowego systemu DMS, który jest odpowiedzialny za generowanie i obieg dokumentów pomiędzy – ASO, CNP, ubezpieczycielem, a sądem (w przypadku rozprawy).
Nasza aplikacja poprawia pracę doradców działu likwidacji szkód, znacząco redukując czas potrzebny do zarejestrowania rekordu. Chcesz dowiedzieć się jak DMS wpływa na rentowność warsztatu?

W CNP kładziemy nacisk na optymalizację i wsparcie Autoryzowanych Stacji Obsługi w procesach likwidacji szkód komunikacyjnych. Aby temu sprostać, stworzyliśmy dedykowany system DMS do współpracy z ASO, gwarantujący pełną transparentność oraz oszczędność czasu.

Obieg dokumentów w ASO – czyli czym jest system DMS?

Nasz innowacyjny system DMS do współpracy z ASO jest istotą optymalizacji obsługi klienta oraz procesu likwidacji szkód komunikacyjnych. Polega na zautomatyzowanym generowaniu dokumentów i wprowadzeniu ich do obiegu na linii ASO, CNP, ubezpieczyciel, sąd (w przypadku konieczności wkroczenia na ścieżkę sądową).

DMS zapewnia dostęp do informacji w czasie rzeczywistym dla wszystkich pracowników, co gwarantuje kontrolę nad każdym etapem likwidacji szkody – od pierwszego kontaktu z klientem, przez wycenę kosztów, aż do uzyskania pełnej kwoty odszkodowania.

Funkcje systemu DMS

System umożliwia sprawny obieg dokumentów w ASO podczas procesu likwidacji szkód, co pozytywnie wpływa na współpracę między ASO, CNP i ubezpieczycielem, a w razie konieczności sądem. Wszystko za sprawą szeregu funkcji systemu DMS do współpracy z ASO, np.:

 • jednorazowe uzupełnienie profilu szkody,
 • automatyczne generowanie dokumentów,
 • dostęp do pełnej dokumentacji elektronicznej,
 • monitorowanie postępu w procesie likwidacji szkód,
 • raportowanie stanu zleceń i efektywności procesów sądowych.

Korzyści dla ASO

Aktualnie firmy korzystają z różnych, niekompatybilnych systemów. Współpraca z CNP daje możliwość integracji między nimi. Dodatkowo DMS sam w sobie stanowi kompleksowe rozwiązanie, łącząc funkcje wielu dostępnych na rynku narzędzi.

Wybierając nasz system DMS do współpracy z ASO, każdy kontrahent zyskuje nie tylko przejrzystość finansową, ale również liczne udogodnienia wynikające z usprawnienia obiegu dokumentów w ASO.

 • Oszczędność czasu pracy doradcy ASO.
  Średni czas pracy doradcy ASO potrzebny do zarejestrowania szkody wynosi 60 minut. Dzięki aplikacji DMS jesteśmy w stanie skrócić go aż sześciokrotnie.
 • Szybki i wygodny dostęp do informacji.
  Cyfrowy zapis dokumentów pozwala kierownikom ASO oraz dyrektorom zarządzającym skutecznie kontrolować jakość pracy w trakcie całego procesu likwidacji szkód.
 • Optymalne planowanie serwisów i napraw.
  Stały wgląd do pełnej dokumentacji umożliwia efektywne planowanie napraw zgodnie z harmonogramem.

Dlaczego warto wybrać nasz system?

Decydując się na system DMS do współpracy z ASO, zyskujecie wsparcie doświadczonego zespołu prawników i specjalistów oraz optymalizujecie obieg dokumentów w ASO. Skuteczne przygotowanie akt szkodowych, usprawnienie obsługi klienta oraz możliwość rejestracji 1000 zleceń miesięcznie pomogą zwiększyć rentowność w Waszym warsztacie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy - poznaj szczegóły, zapoznaj się z ofertą

Szczegóły

Zaufali nam

Współpracujemy z ponad 50 ASO w całej Polsce

Zaufało nam już ponad 50 Autoryzowanych Stacji Obsługi. Dlaczego? Decydując się na współpracę z CNP oszczędzasz czas pracy doradców podnosząc przy tym rentowność warsztatu. Wypełnij formularz kontaktowy i dołącz do elitarnego grona ASO stawiających na innowacyjne i nowoczesne zarządzanie warsztatem samochodowym.

Napisali o nas

Opinie naszych kontrahentów

  Chcesz zwiększyć rentowność Twojego warsztatu/ASO?

  Skontaktuj się z nami!

  Pozostaw swoje dane w formularzu kontaktowym, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły współpracy.