Naprawy bezgotówkowe

Na czym polega naprawa bezgotówkowa w ASO? Jest to jeden ze sposobów naprawy auta, który wybiera sam poszkodowany. Polega on na rozliczeniu kosztów bezpośrednio między warsztatem a towarzystwem ubezpieczeniowym po uprzednim scedowaniu praw do odszkodowania przez poszkodowanego na rzecz serwisu.

naprawa bezgotówkowa z oc sprawcy w aso

Właściciel pojazdu odstawia auto do wskazanego przez siebie lub firmę ubezpieczeniową warsztatu i odbiera je po wykonanej naprawie, w zasadzie nie uczestnicząc w procesie likwidacji.

Najbezpieczniej jest zlecić bezgotówkową naprawę samochodu w autoryzowanym serwisie. Skorzystanie z naprawy bezgotówkowej w ASO minimalizuje zaangażowanie poszkodowanego w proces. Profesjonalny serwis naprawczy musi powalczyć w jego imieniu o korzystne warunki naprawy w towarzystwie ubezpieczeniowym, tj. zatwierdzenie pełnego zakresu naprawy, dostęp do oryginalnych części, uznanie stawki za roboczogodzinę serwisu. Wszystkie te czynności to bardzo czasochłonny proces, który finalnie wpływa na ostateczny koszt naprawy.

W CNP dzięki naszemu dwudziestoletniemu doświadczeniu wiemy, jak efektywnie optymalizować proces bezgotówkowej naprawy samochodu na każdym jej etapie, aby zapewnić maksymalną wartość należnego odszkodowania.

Naprawa bezgotówkowa w ASO – dlaczego warto się na nią zdecydować

  • nie uczestniczysz w rozliczeniu, bo następuje ono między ASO a ubezpieczycielem,
  • specjalizacja w danej marce – mechanicy w autoryzowanym serwisie koncentrują się na obsłudze i naprawach samochodów danej marki lub marek, zgodnie z umowami zawartymi z producentem,
  • oryginalne części zamienne – zalecamy wybór naprawy bezgotówkowej w ASO ze względu na dostęp do oryginalnych części, co zapewnia wysoką jakość, ale także nie obniża wartości samochodu tak bardzo, jak remontowanie go z użyciem zamienników.

Udział firmy CNP w procesie bezgotówkowej likwidacji szkody

Rola ASO w procesie bezgotówkowej naprawy samochodu jest kluczowa. Na barkach wyszkolonych specjalistów spoczywa obowiązek dokładnej oceny wyrządzonych szkód i skompletowanie niezbędnej dokumentacji szkodowej.

Jako specjaliści od egzekwowania pełnych kwot odszkodowania z zakresu naprawy bezgotówkowej w ASO bierzemy czynny udział w procesie jej likwidowania, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie jej likwidacji. Naprawa bezgotówkowa w ASO to także oszczędność czasu i gwarancja satysfakcji dlatego w ramach współpracy z CNP przeprowadzamy szkolenia doradców z działu likwidacji szkód w zakresie przygotowania skutecznych prawnie dokumentów szkodowych. Weryfikujemy wiedzę techniczną pracowników, sprawdzając jakość wykonywanych kalkulacji naprawy uszkodzonych pojazdów i minimalizujemy czas pracy. System CNP optymalizuje zebranie wszystkich danych w jednym miejscu, pozwalając na sprawne i intuicyjne generowanie akt szkody. Przy pomocy naszej aplikacji pracownik BOK (Biuro Obsługi Klienta) zakłada 4-5 rekordów w godzinę, co przekłada się na zarejestrowanie około 500 zleceń w skali miesiąca.

Jeśli zauważasz niewystarczającą skuteczność w egzekwowaniu odszkodowań od zakładów ubezpieczeń i chcesz podnieść rentowność swojego warsztatu – skorzystaj z usług CNP.

Zapraszamy do współpracy.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy - poznaj szczegóły, zapoznaj się z ofertą

Szczegóły

Zaufali nam

Współpracujemy z ponad 50 ASO w całej Polsce

Zaufało nam już ponad 50 Autoryzowanych Stacji Obsługi. Dlaczego? Decydując się na współpracę z CNP oszczędzasz czas pracy doradców podnosząc przy tym rentowność warsztatu. Wypełnij formularz kontaktowy i dołącz do elitarnego grona ASO stawiających na innowacyjne i nowoczesne zarządzanie warsztatem samochodowym.

Napisali o nas

Opinie naszych kontrahentów

    Chcesz zwiększyć rentowność Twojego warsztatu/ASO?

    Skontaktuj się z nami!

    Pozostaw swoje dane w formularzu kontaktowym, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły współpracy.