Odwołanie od wyceny szkody komunikacyjnej

Różnice między wstępną a końcową wyceną szkód komunikacyjnych dotykają zarówno właścicieli uszkodzonych pojazdów, jak i Autoryzowane Stacje Obsługi. W CNP udowadniamy, że odwołanie od wyceny szkody komunikacyjnej może przebiegać sprawnie i efektywnie. Oferujemy kompleksowe wsparcie prawne w zakresie likwidacji szkód. Za sprawą ponad 95% skuteczności procesowej niemal każdy pozew o zwrot kosztów naprawy samochodu jest rozpatrywany pozytywnie.

odwołanie od wyceny szkody komunikacyjnej

Czy warto odwoływać się od wyceny szkody komunikacyjnej?

Nieprawidłowa wycena to dodatkowe koszty, których można uniknąć, składając odwołanie od wyceny szkody komunikacyjnej. Z punktu widzenia ASO jest to korzystne i rozsądne rozwiązanie w następujących przypadkach:

 • Istotne różnice w wycenie.
  Niedoszacowanie lub pominięcie uszkodzeń często prowadzi do wzrostu kosztów naprawy. W CNP wspieramy identyfikację rozbieżności między wyceną a faktycznymi kosztami naprawy, pomagając w zrozumieniu tych różnic i maksymalizując należności od ubezpieczyciela.
 • Rozbieżności z ubezpieczycielem.
  Konflikty w kwestii wyceny są dość częstym zjawiskiem. Ubezpieczyciele zazwyczaj dążą do minimalizacji kosztów naprawy. W CNP skupiamy się na maksymalizacji należności poprzez negocjacje i egzekwowanie ich na drodze sądowej.

Odwołanie od wyceny szkody – jak współpracujemy z ASO?

Odwołanie od wyceny szkody komunikacyjnej to integralna część współpracy CNP z Autoryzowanymi Stacjami Obsługi. Zapewniamy wsparcie prawne, pomagając w przyspieszeniu całego procesu złożenia odwołania. Dla ASO jest to przede wszystkim spora oszczędność czasu.

Pozew o zwrot kosztów naprawy samochodu – skuteczność CNP

Stawiając na współpracę z CNP macie pewność, że każdy pozew o zwrot kosztów naprawy samochodu jest przygotowywany z należytą starannością przez zespół doświadczonych radców prawnych. Odwołanie od wyceny szkody komunikacyjnej wydaje się być pracochłonne i problematyczne, w CNP udowadniamy, że cały proces przebiega sprawnie, a efekty są spektakularne.

Zapraszamy do współpracy.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy - poznaj szczegóły, zapoznaj się z ofertą

Szczegóły

Zaufali nam

Współpracujemy z ponad 50 ASO w całej Polsce

Zaufało nam już ponad 50 Autoryzowanych Stacji Obsługi. Dlaczego? Decydując się na współpracę z CNP oszczędzasz czas pracy doradców podnosząc przy tym rentowność warsztatu. Wypełnij formularz kontaktowy i dołącz do elitarnego grona ASO stawiających na innowacyjne i nowoczesne zarządzanie warsztatem samochodowym.

Napisali o nas

Opinie naszych kontrahentów

  Chcesz zwiększyć rentowność Twojego warsztatu/ASO?

  Skontaktuj się z nami!

  Pozostaw swoje dane w formularzu kontaktowym, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i omówi szczegóły współpracy.